אף אחד לא באמת עובד 12 שעות ביממה!

אף אחד לא עובד 12 שעות ביממה

ברוח הפרסומת של אלפא רומאו זה שאת.ה בעבודה לא באמת אומר שאת.ה עובד.ת

נכון או לא?

בעולמנו המתקדם נדמה כי כמה שנעבוד יותר ככה בעצם נצליח יותר, ככה נוכל להספיק הכול מהכול.
נהיה יותר אפקטיביים, נעמוד ביעדים, נצליח במשימות. ו – וואו, בואו נעבוד 12 שעות ביממה וניהנה מהחיים ומהעשייה, מצמיחת הקריירה ועוד… אך לצערנו זה לא באמת עובד ככה.

מחקרים רבים מראים שלעבוד יותר מארבע שעות ביום (יש כאלה שאומרים גם שש עד שמונה שעות ביום, אבל במובן שלנו נתעמק בארבע שעות ביום) בעצם יכול להוביל להשפעות שליליות על הביצועים והפרודוקטיביות שלנו. המוח שלנו אומנם הוא כול יכול, ואפשר לעשות כל כך הרבה דברים בזכותו, אך הוא לא מסוגל להתרכז 12 שעות ביממה. המוח האנושי לא נועד לעבוד לפרקי זמן ארוכים, הוא מתחיל לאבד ריכוז ויעילות לאחר 4 שעות עבודה מאומצת שדורשת ריכוז. כל המשימות לא באמת מבוצעות כמו שצריך, ונדמה שאנו נמצאים במין מרדף אחרי הזנב של עצמנו.

מה עושים?

אנחנו צריכים להבין איך אנחנו יכולים לנהל נכון את הזמן שלנו.

העצה שלנו: תהיו היועץ הארגוני של העסק שלכם, קחו לפחות שבוע ובצעו מעקב, תצפית על עצמכם, רשמו את כל הפעולות שאתם עושים במשך היום ומה זמן כל פעולה עורכת, מהרגע שהתעוררתם ועד שהלכתם לישון גם פעולות שנראות לכם זניחות, חשוב שלא תעגלו פינות, חשוב לרשום את הזמן האמיתי ולא הערכה, בנינו אני מאמינה שתופתעו מהתוצאות.

רק לאחר שיהיה לכם את המידע של כל הפעולות והמשימות שלכם תוכלו להבין, איפה הפיקים שלכם, על מה אתם מבזבזים זמן, מתי אתם הכי פרודוקטיביים ומתי לא, תוכלו לשים לב מתי אתם מאבדים את הריכוז, ומשימה שבפועל יכולה לקחת חצי שעה הופכת לשעתיים, וכמובן מה הייתם רוצים לעשות אחרת. מחקרים מראים שככל והאדם יותר פרודוקטיבי, כך נשאר לך יותר זמן לפנאי ובילויים.
עכשיו עולה בראשכם התהיות: איך נספיק? אנחנו לא באמת נצליח לבצע את כל המשימות שמחכות לנו, זה בלתי אפשרי – איך נתקדם? אז תנו לנו להגיד לכם הכול אפשרי אם רק תנהלו נכון את הזמן שלכם.

מוזמנים להכיר אותנו – (ADMINZ (אדמינז) אנחנו מספקים שירותי משרד, הקמנו את החברה אי שם בשנת 2013 מתוך מטרה ברורה – לעזור לעסקים וחברות אשר אין בידיהם את הזמן הדרוש לעמוד בכל המשימות, משימות שנערמות ככל שהעסק מתפתח.

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים, כדי שאתם תוכלו להפסיק לעבוד 12 שעות ביממה, תתחילו להאציל סמכויות ותיעזרו בחברה שמעניקה לכם שקט, שלווה, מרחב נשימה, וכמובן זמן לפנאי. אנחנו דואגים לדאוג לכם להתאמה הטובה והמקצועית ביותר, לכם נותר ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים.

יכול לעניין אותך גם:

הוספת תגובה

אודות

 Adminz – שירותי משרד לעסקים בצמיחה הוקמה בשנת 2013.
צוות המקסימות של  Adminz – שירותי משרד ואנוכי, עובדות ומספקות שירותי מזכירות ומשרד לעסקים מתחום הבניה והנדל"ן, סטרטאפים, יועצים עסקיים, מרצים ומנחים ועוד…

שירות אישי ובוטיקי הכולל משימות פשוטות ועד משימות מורכבות בעברית ובאנגלית למשל: מענה למתעניינים, כתיבה, שליחה ופולואפ להצעות מחיר, הפקת חשבוניות קידום ומעקב גביה, ספקים, הכנה והפקת דוחות, משימות אדמיניסטרטיביות ועוד..

כל זה מייצר לעסקים שקט ניהולי, "חוסך זמן" ממקד אותם בעשיה ובשורה התחתונה מאפשר לצמוח ולעשות יותר.

בנוסף לפעילות העסקית, מהכרות עם אתגרי העסקים בכלל והעסקים הקטנים בפרט, למדתי וחקרתי את נושא ההתייעלות וכיום, מתמחה בניהול זמן ופרודוקטיביות (מרצה ומייעצת).

פתרונות עסקיים

מוצרי אדמינז