יומן דיגיטלי או יומן שולחני?

יש המתלבטים האם להעדיף את היומן השולחני הוותיק, או לעבור אל יומן דיגיטלי מתקדם. יש לנו כמה המלצות וטיפים בנושא הזה, אך תחילה בואו נבין מדוע בעצם היומנים בכלל הם כלי עבודה כה חשוב (מסתבר שלא לכולם זה מובן מאליו).

יומנים על סוגיהם השונים עוזרים לנו להתנהל בחיים המקצועיים ולעיתים גם האישיים, בצורה מסודרת ומאורגנת. כאשר משתמשים בהם נכון, הם עוזרים לנו לא רק לא לשכוח אירועים חשובים או להגיע בזמן לפגישות, אלא בכלל – לשפר את ההתנהלות שלנו בהיבט של ניהול זמן. אם אתם מתלבטים בין יומן דיגיטלי או יומן שולחני, הדברים הבאים יהיו לכם לעזר.

יומן שולחני – מהם היתרונות ולמי הוא מתאים

יומן שולחני מהסוג הוותיק מרגיש לאנשים מסוימים מאוד אמיתי, מוחשי. אפשר לגעת בו, לדפדף בו באצבעות, הוא יכול להיות מפואר למראה ומעורר רושם (סוג של סמל סטטוס). יש אנשים שחווים תחושה של יציבות, כאשר הם כותבים משהו ביומן שולחני, לעומת הקלדה במקלדת, במחשב או בנייד. אי אפשר להתעלם מכל הדברים הללו, אבל לעיתים רצוי לפחות לנסות ולבדוק את האפשרות להתקדם לפתרון טכנולוגי. לא לחינם צעדים רבים של התייעלות עסקית עוברים דרך כלים דיגיטליים חכמים ויעילים. לכן, אפילו אם נראה לכם שמתאים לכם להמשיך ולהשתמש ביומן שולחני, אנו ממליצים לקרוא גם את הפסקה הבאה.

יומן דיגיטלי – מהם היתרונות ולמי הוא מתאים

לרבים מאיתנו הרבה פעמים מובן מאליו מדוע היומן הדיגיטלי משמש כלי עבודה חשוב ואיך הוא משפר פרודוקטיביות ומביא עימו נוחות. אך אנו רואים לנכון לטובת כל קוראנו, להציג כמה יתרונות מובהקים, של שימוש ביומן הדיגיטלי, בעידן הרשתות והדיגיטל:

  1. נגיש – אפשר לגשת ליומן הדיגיטלי מכל מקום. במחשב ו\ או בנייד הוא תמיד שם, לא שוכחים אותו בשום מקום.
  2. קל – לא צריך לסחוב אקסטרה, לא צריך לפנות לו מקום.
  3. מסונכרן – כמשאב דיגיטלי עם חיבור לרשת, הוא מסתנכרן עם כלי עבודה וכלי עזר נוספים. כגון: יומנים נוספים ( לפי צורך) waze keep הזמנות כמו טיסות ועוד…
  4. תיאום פגישות ניתן לשלוח ישירות זימון לפגישה. הכל מועבר במדויק, ללא טעויות.
  5. ניהול משימות יעיליומן דיגיטלי מביא עימו כלי ניהול משימות, אפשר לערוך משימות, לשנות פרטים ולעדכן לפי הצורך.
  6. הכל מתועד ונוח לאיתור – ביומן מסוג זה, הכל שמור ומתועד, ניתן לשחזר מידע, לבצע פעולת חיפוש חכמה וכיוצא בזה. כמו כן, הוא מגובה, אי אפשר לאבד את המידע.  

יכול לעניין אותך גם:

הוספת תגובה

אודות

 Adminz – שירותי משרד לעסקים בצמיחה הוקמה בשנת 2013.
צוות המקסימות של  Adminz – שירותי משרד ואנוכי, עובדות ומספקות שירותי מזכירות ומשרד לעסקים מתחום הבניה והנדל"ן, סטרטאפים, יועצים עסקיים, מרצים ומנחים ועוד…

שירות אישי ובוטיקי הכולל משימות פשוטות ועד משימות מורכבות בעברית ובאנגלית למשל: מענה למתעניינים, כתיבה, שליחה ופולואפ להצעות מחיר, הפקת חשבוניות קידום ומעקב גביה, ספקים, הכנה והפקת דוחות, משימות אדמיניסטרטיביות ועוד..

כל זה מייצר לעסקים שקט ניהולי, "חוסך זמן" ממקד אותם בעשיה ובשורה התחתונה מאפשר לצמוח ולעשות יותר.

בנוסף לפעילות העסקית, מהכרות עם אתגרי העסקים בכלל והעסקים הקטנים בפרט, למדתי וחקרתי את נושא ההתייעלות וכיום, מתמחה בניהול זמן ופרודוקטיביות (מרצה ומייעצת).

פתרונות עסקיים

מוצרי אדמינז