האם כדאי לפרסם ספר באמזון בעברית?

בקצרה – כן

ובאריכות:

אומנם שוק דוברי העברית הוא שוק קטן יחסית ביחס לשווקים דוברי האנגלית, אך הוא עדיין שוק משמעותי עם פוטנציאל צמיחה גדול. זהו שוק שפונה לקהל ישראלי בארץ ובחו"ל ובד בבד פונה גם לקהל יהודי ברחבי העולם, אומנם לעיתים זה אינו קהל דובר עברית אך הוא רוכש מוצרים בעלי גוון יהודי ו \ או ישראלי מתוך סולידריות ותרומה ובמיוחד בזמני משבר ומצוקה.

האופציה לפרסום בעברית באמזון קינדל נפתחה רק בשנת 2019 כך שזהו שוק יחסית צעיר, חשוב לדעת, כרגע ניתן לפרסם רק ספרים בהדפסה, לא ניתן לפרסם בגרסה דיגיטלית.

ישנם מספר יתרונות לפרסום ספר באמזון בעברית:

  1. קהל יעד ייעודי: פרסום ספר בעברית מאפשר לך לפנות לקהל יעד ייעודי של דוברי עברית(ו\או יהודים) זה יכול להיות יתרון גדול עבור סופרים שכותבים על נושאים רלוונטיים לישראל או ליהודים ברחבי העולם, אך בהחלט לא רק בנושאים אלו.
  2. תחרות יחסית נמוכה יותר: שוק הספרים בעברית באמזון קינדל, הוא שוק קטן יחסית לשוק הספרים באנגלית. זה אומר שיש פחות תחרות על תשומת הלב של הקוראים.
  3. עלויות נמוכות יותר: עלויות הפרסום באמזון בעברית נמוכות יותר מאשר באנגלית. זה נובע מכך שיש פחות ספרים בעברית זמינים למכירה.

כמובן, יש גם כמה חסרונות לפרסום ספר באמזון בעברית:

  1. קהל מצומצם יותר: כמו שצוין קודם לכן, שוק הספרים בעברית הוא קטן יחסית. זה אומר שיהיו לך פחות מכירות מאשר אם היית מפרסם את הספר שלך באנגלית.
  2. שיווק מוגבל יותר: ישנם פחות משאבים לשווק ספרים בעברית מאשר ספרים באנגלית. זה אומר שתצטרכו לעשות יותר עבודה כדי להביא את הספר שלך לידיעת הקוראים.

אם כתבת ספר בעברית ורוצה להפיץ את היצירה שלך לקהל רחב יותר
פרסום ספר באמזון בעברית הוא אפשרות ראויה לשקול.

העלאת ספר לאמזון, זהו תהליך פשוט יחסית,
אך ישנם כמה סוגיות וכללים שכדאי לדעת לפני שמתחילים. 
בדיוק בשביל זה כתבתי מדריך להוצאת ספר באמזון, עלות המדריך 28 ש"ח לאחר ביצוע התשלום תקבלו במייל את המדריך.


זהו מדריך מפורט ובו גם צק ליסט מקיף הכולל את כל הדברים שצריך לעשות.
המדריך בין 19 עמודי קריאה, בשורה התחתונה קריאה והצמדות לכתוב

יחסוך לך לא מעט זמן, כסף ובהחלט גם תסכולים.

לא בקטע של מדריכים אפשר גם ליווי והדרכה
אם אתם כאלו שלא אוהבים להתעסק בדברים טכניים
או מסתבכים עם הוראות אנגלית, או פשוט אין לכם זמן.
אנחנו באדמינז יכולים לעזור ולעשות במקומכם.
מוזמנים לפנות לקבלת הצעת מחיר.

יכול לעניין אותך גם:

הוספת תגובה

אודות

 Adminz – שירותי משרד לעסקים בצמיחה הוקמה בשנת 2013.
צוות המקסימות של  Adminz – שירותי משרד ואנוכי, עובדות ומספקות שירותי מזכירות ומשרד לעסקים מתחום הבניה והנדל"ן, סטרטאפים, יועצים עסקיים, מרצים ומנחים ועוד…

שירות אישי ובוטיקי הכולל משימות פשוטות ועד משימות מורכבות בעברית ובאנגלית למשל: מענה למתעניינים, כתיבה, שליחה ופולואפ להצעות מחיר, הפקת חשבוניות קידום ומעקב גביה, ספקים, הכנה והפקת דוחות, משימות אדמיניסטרטיביות ועוד..

כל זה מייצר לעסקים שקט ניהולי, "חוסך זמן" ממקד אותם בעשיה ובשורה התחתונה מאפשר לצמוח ולעשות יותר.

בנוסף לפעילות העסקית, מהכרות עם אתגרי העסקים בכלל והעסקים הקטנים בפרט, למדתי וחקרתי את נושא ההתייעלות וכיום, מתמחה בניהול זמן ופרודוקטיביות (מרצה ומייעצת).

פתרונות עסקיים

מוצרי אדמינז