ניהול נכון של המייל

לעיתים קרובות אני נשאלת, למה עד 15 מיילים בתיבת הדואר הנכנס?

 הגישה מבוססת על הגישה של Inbox Zero (אינבוקס זירו), שיטה שפותחה וגובשה על ידי מרלין מאן (Merlin Mann) סופר, דובר ויועץ פרודוקטיביות, הרעיון מאחורי inbox zero הוא לארגן את האימיילים שלכם ולהגיב אליהם כשהם נכנסים, כך שתוכלו להימנע מתחושת ההצפה בתיבת הדואר הנכנס שעולה על גדותיה.

באופן אישי, גיליתי שזה מאתגר מדי עבורי, והזמן שאני משקיעה בשמירה על Inbox Zero אינו סביר בעיני מבחינת עלות תועלת.
גיליתי ש-15 מיילים בתיבת הדואר הנכנס זה סביר, לא יותר מדי ואני לא מוצפת במיילים, למרות שמרבית הדואר הנכנס מנוהל עם תוויות ותיקיות.

15 מיילים בתיבת הדואר הנכנס שלכם? נראה לך קשה?

החליטו על מספר, 20 או 25 אבל לא יותר כי מעבר לכך תיבת הדואר הנכנס מתחילה להיות בלתי ניתנת לניהול, מה שעלול להוביל לבזבוז זמן ולהפסד כסף. ואל תשכחו  את הכלל "נגעת נסעת"

"נגעת נסעת" הוא כלל במשחק השחמט, שקובע כי אם השחקן שתורו לשחק נגע באחד מכליו, עליו לבצע מהלך עם אותו הכלי. משמעות הכלל, היא, ששחקן אינו יכול להתחרט על מהלך שהתחיל. כך גם במיילים (ניתן להכיל את הכלל בכל תחום ומדיה וואטסאפ, רשתות חברתיות ועוד…)  פתחתם מייל שהגיע, פתחתם הודעה, לטפל במיידי לא משאירים למחרכך,  כי יש סיכוי סביר שזה ישכח או ידחה לאף פעם.

 מה עושים? פעולה

1. אם זה משהו קצר( עד 5 דקות) וניתן לטפל במיידי, לבצע.
2. אם לא רלוונטי למחוק , להעביר לארכיון או לתייק בתווית המתאימה.
3. אם דורש התעמקות ומצריך טיפול ארוך יותר, ליצר משימה לטיפול

מוצאים את עצמכם חולמים על מייל מסודר?
מתקשים להתמודד עם הררי המיילים שלכם?
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן עבורכם!

להזמנת הרצאה: ניהול זמן נכון – הגישות החדשות

יכול לעניין אותך גם:

הוספת תגובה

אודות

 Adminz – שירותי משרד לעסקים בצמיחה הוקמה בשנת 2013.
צוות המקסימות של  Adminz – שירותי משרד ואנוכי, עובדות ומספקות שירותי מזכירות ומשרד לעסקים מתחום הבניה והנדל"ן, סטרטאפים, יועצים עסקיים, מרצים ומנחים ועוד…

שירות אישי ובוטיקי הכולל משימות פשוטות ועד משימות מורכבות בעברית ובאנגלית למשל: מענה למתעניינים, כתיבה, שליחה ופולואפ להצעות מחיר, הפקת חשבוניות קידום ומעקב גביה, ספקים, הכנה והפקת דוחות, משימות אדמיניסטרטיביות ועוד..

כל זה מייצר לעסקים שקט ניהולי, "חוסך זמן" ממקד אותם בעשיה ובשורה התחתונה מאפשר לצמוח ולעשות יותר.

בנוסף לפעילות העסקית, מהכרות עם אתגרי העסקים בכלל והעסקים הקטנים בפרט, למדתי וחקרתי את נושא ההתייעלות וכיום, מתמחה בניהול זמן ופרודוקטיביות (מרצה ומייעצת).

פתרונות עסקיים

מוצרי אדמינז